http://www.timplant.cz

Pacient

Vítejte v sekci určené především pro potenciální pacienty. Nabízíme Vám informace, které Vám přiblíží standardní postup při zavádění implantátu.

Povrch implantátu

Povrchová úprava implantátů Timplant a Nanoimplant prokázala po dvaceti letech velmi dobré vlastnosti ve vztahu k osseointegračním procesům. Členitosti povrchu implantátu Timplant je dosaženo chemicky leptáním intraosseální části. Tuto metodu představila jako novinku i známá zahraniční renomovaná firma.

Kvalita implantátů

Veškeré výrobky Timplant jsou vyráběny v souladu s harmonizovanými mezinárodními normami včetně ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 13485. O jejich kvalitě svědčí tisíce úspěšně zavedených implantátů v průběhu posledních dvacetipěti let. Hlavní naší vizitkou jsou stovky pacientů, kteří implantáty Timplant a Nanoimplant denně používají ke své spokojenosti. Pokud nám hodláte sdělit své reference na implantáty Timplant, klikněte si na kontaktní informace a napište nám.

  • Ztracený zub úrazem nebo vytržením
  • Zub nahrazen implantátem
  • Konečná náhrada

Jak pečovat o chrup ?

Jak pečovat o chrup ?

Skvělá přednáška pana MUDr. Ivana MARTINA staršího dává spoustu rad a zamyšlení nad správnou údržbou chrupu. Samozřejmě, že tyto zásady v podstatě platí i pro čištění chrupu se zubními implantáty. A platí zásada, že zubní implantáty..

Přečíst víc »

Certifikáty

Certifikáty

Na základě externích auditů, kterými byl prověřen vývoj, výroba a servis implantačního systému Timplant, byly firmě Timplant opětovně uděleny certifikáty na vybudovaný, dokumentovaný a zavedený systém jakosti dle ČSN EN ISO 13485 a dle platného NV a direktivy 93/42/EEC..

Přečíst víc »

Máte zdravé zuby?

Máte zdravé zuby?

Můžeme Vás stručně seznámit s možností náhrady ztracených zubů jinak než můstky a protézami. V mnohých případech lze tuto ztrátu řešit pomocí nitrokostních zubních implantátů Timplant.

Přečíst víc »

Už nemáte!

Už nemáte!

Jedná se o plný nebo dutý kovový váleček délky 10 - 14 mm, který je vyroben z čistého kovu - titanu a je zpravidla opatřen závitem, podobně jako šroub. Ten je po důkladném vyšetření pacienta šetrně chirurgicky zaveden do kosti čelisti. Po tomto zákroku, který trvá asi 15 -..

Přečíst víc »

Ztratil se vám zub?

Ztratil se vám zub?

Po dokonalém vhojení implantátu v kosti je implantát vybaven tzv. nadstavbou, na kterou je modelována napodobenina korunky zubu. Při dodržení určitých hygienických podmínek, lze tyto umělé zuby používat stejně dobře jako zuby přirozené, ale tyto zuby Vás nebudou bolet.

Přečíst víc »

Zavedeme implantát.

Zavedeme implantát.

Výběr pacienta pro tento zákrok je velice úzkostlivý a přesto, podle dlouhodobých statistik i v zahraničí, někdy dochází k vyloučení implantátu z kosti ( cca 6 % případů). Na uchování implantátu v ústech se ve velkém procentu případů podílí péče..

Přečíst víc »

Zase máte zub!

Zase máte zub!

Zavedení zubního implantátu se jeví jako ekonomicky nákladná záležitost, ale při ztrátě jednoho zubu není nutno brousit sousední dva zdravé zuby na můstek. V tomto případě je investice do zubních implantátů velmi účelná. Implantáty Timplant mohou být až..

Přečíst víc »

Ukázky chrupu

Ukázky chrupu

Ukázky před (obr. 1-2) Ukázky po (obr. 3-4)

Přečíst víc »

Stomatolog

Přečtěte si obsah určený především pro odborníky.Přečíst víc

Pacient

Přečtěte si obsah určený především pro pacienty.Přečíst víc